چرخیدن – نوبت مردانه زندگی سبک زندگی

چرخیدن – نوبت: مردانه زندگی سبک زندگی مد و لباس راهنمای خرید و نگهداری

گت بلاگز اخبار بین الملل دونالد ترامپ بدترین رهبر تاریخ آمریکا

حدود ۲۰۰ تن از کارشناسان علوم سیاسی ارشد آمریکا دونالد ترامپ را به عنوان بدترین رئیس‌جمهوری تاریخ آمریکا تشخیص دادند.

دونالد ترامپ بدترین رهبر تاریخ آمریکا

دونالد ترامپ بدترین رهبر تاریخ آمریکا

عبارات مهم : تاریخ

حدود ۲۰۰ تن از کارشناسان علوم سیاسی ارشد آمریکا دونالد ترامپ را به عنوان بدترین مدیر جمهوری تاریخ آمریکا تشخیص دادند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، طبق “نظرسنجی عظمت روسای جمهوری و سیاست های اجرایی ریاست جمهوری ۲۰۱۸” میزان محبوبیت دونالد ترامپ حتی کمتر از ریچارد نیکسون، سی و هفتمین مدیر جمهوری آمریکاست که با رسوایی واترگیت استعفا داد. نیکسون در رده ۳۳ قرار گرفت. محبوبیت او حتی در رده هایی پایین تر از محافظه کاران هم قرار دارد. در همین حال آبراهام لینکلن، شانزدهمین مدیر جمهوری آمریکا هم که در ۱۸۶۵ ترور شد، جایگاه اول را به دست آورد.

دونالد ترامپ بدترین رهبر تاریخ آمریکا

این نظرسنجی که هر چهار سال یک بار برگزاری می شود، عقاید محققان علوم اجتماعی از بخش روسای جمهوری و سیاست های اجرایی در انجمن علوم سیاسی آمریکا را بررسی می کند و از کارشناسان درخواست می شود تا عظمت هر مدیر جمهوری را بین صفر تا صد دسته بندی کنند. طبق آن، ۱۰۰ عالی ترین، ۵۰ میانه و صفر بدترین است.

دونالد ترامپ امتیاز میانگین ۱۲.۳۴ را به دست آورد و به جایگاه جیمز بوکانان، پانزدهمین مدیر جمهوری آمریکا در انتهای جدول رسید؛ مدیر جمهوری که شاهد ورود آمریکا به جنگ داخلی بود. این نتیجه های تنها چند ماه بعد از آخر نخستین سال ریاست جمهوری ترامپ منتشر می شود که از آن به عنوان نامحبوب ترین مدیر جمهوری تاریخ مدرن آمریکا یاد می شود.

حدود ۲۰۰ تن از کارشناسان علوم سیاسی ارشد آمریکا دونالد ترامپ را به عنوان بدترین رئیس‌جمهوری تاریخ آمریکا تشخیص دادند.

باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق آمریکا هم که در نظرسنجی پیشین سال ۲۰۱۴ در جایگاه هجدهم قرار داشت با هشت پله افزایش به جایگاه ۱۰ سیاستمدار برتر رسید. جورج بوش هم با پنج پله ترقی به جایگاه سی ام رسید.

در میان روسای جمهوری پیشین آمریکا بیل کلینتون بدترین اوضاع را داشت لیکن با پنج پله سقوط به جایگاه چهاردهم رسید. با این حال اندرو جکسون، هفتمین مدیر جمهوری آمریکا هم شش پله سقوط داشت و این را مدیون زیاد کردن توجهات به مساله واکنش‌ها او با بومیان آمریکایی است.

هفت مدیر جمهوری برتر این لیست همچون گذشته هستند و آبراهام لینکلن در رده نخست واقع شده است است و بعد از او جورج واشنگتن، فرانکلین دلانو روزولت، تئودور روزولت، توماس جفرسون، هری ترومن و دوات آیزنهاور قرار گرفتند.

دونالد ترامپ بدترین رهبر تاریخ آمریکا

دونالد ترامپ هم در میان پنج مدیر جمهور آخر جدول با اندرو جانسون، فرانکلین پیرس، ویلیام هریسون و بوکانان همراه شد. در این نظرسنجی عقاید ۱۷۰ کارشناس علوم سیاسی مورد مطالعه قرار گرفت. در میان آنها، ۵۷.۲ درصد دموکرات، ۱۲.۷ درصد جمهوری خواه و ۲۷.۱ درصد کارشناس مستقل شناسایی شدند.

واژه های کلیدی: تاریخ | سیاسی | آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz