چرخیدن – نوبت مردانه زندگی سبک زندگی

چرخیدن – نوبت: مردانه زندگی سبک زندگی مد و لباس راهنمای خرید و نگهداری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران با مخالفان وارد مذاکره شود / سخنگوی ترزا می

در حالی که مقامات امنیتی ایران، انگلیس را به همکاری در جنگ نیابتی رسانه‌ای علیه کشور عزیزمان ایران متهم می‌کنند، سخنگوی نخست‌وزیر انگلیس در اظهاراتی مداخله‌جویا

کشور عزیزمان ایران با مخالفان وارد مذاکره شود / سخنگوی ترزا می

سخنگوی ترزا می: کشور عزیزمان ایران با مخالفان وارد مذاکره شود

عبارات مهم : ایران

در حالی که مقامات امنیتی ایران، انگلیس را به همکاری در جنگ نیابتی رسانه ای علیه کشور عزیزمان ایران متهم می کنند، سخنگوی نخست وزیر انگلیس در اظهاراتی مداخله جویانه گفت که دولت کشور عزیزمان ایران باید با مخالفان وارد گفت وگوی منطقی شود.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار سخنگوی ترزا می در تصویر العمل به ناآرامی های کشور عزیزمان ایران و در اظهاراتی مداخله جویانه افزود: ما معتقدیم که باید در مورد مباحث مورد اعتراض معترضان یک مذاکرات منطقی صورت انجام شود.

کشور عزیزمان ایران با مخالفان وارد مذاکره شود / سخنگوی ترزا می

به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر عده ای در بعضی شهرهای کشورمان اقدام به برگزاری تجمعات اعتراضی کردند که با استقبال گسترده و حمایت مقامات آمریکایی و بعضی اروپایی ها مواجه شده است است که در این میان با سوءاستفاده از این شرایط تلاش می کنند، با دامن زدن به ناآرامی ها سیاست های مداخله جویانه خود را در کشور عزیزمان ایران پیش ببرند.

حسن روحانی نیز در این باره با اشاره به ابراز خوش حالی دشمن های انقلاب، گفت: ترامپ که امروز در آمریکا با مردم کشور عزیزمان ایران همدردی می کند یادش رفته که چند ماه پیش ملت کشور عزیزمان ایران را تروریست می نامید. این آدمی که سر تا پایش علیه ملت کشور عزیزمان ایران است حق ندارد جهت مردم کشور عزیزمان ایران دلسوزی کند.

در حالی که مقامات امنیتی ایران، انگلیس را به همکاری در جنگ نیابتی رسانه‌ای علیه کشور عزیزمان ایران متهم می‌کنند، سخنگوی نخست‌وزیر انگلیس در اظهاراتی مداخله‌جویا

پیش تر نیز وزیر امور خارجه انگلیس در تصویر العمل به اعتراض ها در کشور عزیزمان ایران منشتر شدن پیامی گفت: رویدادها در کشور عزیزمان ایران را با نگرانی دنبال می کنیم.

پیش از این بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلیس گفته بود: ما از کشته شدن چند نفر از معترضان در کشور عزیزمان ایران متاسفیم و از همه می خواهیم که از خشونت پرهیز کنند و به قوانین بین المللی و حقوق بشر احترام بگذارند.

دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت وگویی روز دوشنبه با بیان این که اینترنت و هشتگ ها در واقع یک جنگ نیابتی علیه ملت کشور عزیزمان ایران هستند” گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته شاید ۲۷ درصد از هشتگ هایی که جدیدا به راه افتاده متعلق به سعودی هاست. البته این هشتگ ها متعلق به مردم سعودی نیست بلکه دولت سعودی یعنی دولت محمد بن سلمان این هشتگ ها را به راه می اندازد و عوامل اجرایی این کار، اسرائیلی و غربی هستند. هشتگ ها در خصوص اوضاع کشور عزیزمان ایران از آمریکا، انگلیس و عربستان به راه افتاده است.

کشور عزیزمان ایران با مخالفان وارد مذاکره شود / سخنگوی ترزا می

وی افزود: آنها یک شرکت درست کرده اند و افرادی از خارج از سعودی جهت اداره این شرکت آورده اند چون سعودی ها خودشان چنین توانی را ندارند. همچنین منافقین نیز مسلما ابزارها و پیاده نظام این شرکت هستند. مسلما سعودی ها از کشور عزیزمان ایران پاسخ مناسبی دریافت خواهند کرد و از جایی که نخواهند فهمید این پاسخ را دریافت خواهند کرد. خاندان حاکم بر سعودی به خوبی خطر پاسخ ما را می داند.

واژه های کلیدی: ایران | اعتراض | اعتراض | انگلیس | سعودی ها | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz